Jesper Ek

Omröstning Val till Regelskötare
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av jesperek
2015-08-15 11.13
Röstberättigade292
Röster 59 (20.2%)
Direkta röster 56 (19.2%)
Plats 11 since 2019-09-08 14.27
First place 8 (2.7%)
Promoting 8 (2.7%)
Neutral 40 (13.7%)
Demoting 11 (3.8%)
Avslutas inf

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Joakim Sigvald Bo Wennström Mikael Engvall Mikael Nordfors 
2 Gunilla Ljungberg Werkelin
3 Christopher Dahlberg
4 Thomas Jansson
5 Thomas Larsson styrelsen 
6 Anders Ek
7 Martin Eriksson
8 Daniel Holm
9 Status quo Jonas Liljegren Johan Palmaer Thomas Larsson 
10 Sebastian Näslund
11 Jesper Ek Magnus Gustavsson 
12 Magnus Gustavsson

History

2015-08-15 11.13Lagd 1
2015-08-15 11.15Lagd 2
2015-08-15 11.15Lagd 1
2015-09-02 14.51Lagd 3
2015-09-02 16.24Lagd 2
2015-09-27 21.38Lagd 3
2015-11-01 17.22Lagd 4
2015-11-20 06.03Lagd 3
2016-05-02 17.58Lagd 4
2016-05-02 17.58Lagd 3
2016-11-28 07.54Lagd 4
2016-12-02 17.00Lagd 3
2016-12-21 04.41Lagd 2
2016-12-21 04.41Lagd 3
2016-12-21 04.41Lagd 2
2016-12-29 15.38Lagd 4
2017-01-02 13.10Lagd 5
2017-01-02 13.10Lagd 8
2017-01-02 13.11Lagd 7
2017-01-15 19.17Lagd 3
2017-01-30 17.35Lagd 6
2017-02-01 07.23Lagd 3
2017-03-16 10.06Lagd 2
2017-03-19 10.01Lagd 3
2017-05-17 10.59Lagd 8
2018-03-30 08.30Lagd 9
2018-07-05 23.06Lagd 7
2018-07-05 23.07Lagd 6
2018-08-09 14.52Lagd 7
2018-09-01 22.15Lagd 8
2018-09-09 16.30Lagd 7
2018-12-13 14.27Lagd 8
2019-06-18 22.43Lagd 9
2019-06-26 21.48Lagd 10
2019-07-07 21.30Lagd 11
2019-07-10 21.28Lagd 9
2019-08-06 20.52Lagd 11
2019-08-20 19.21Lagd 10
2019-09-08 14.27Lagd 11

π