Sebastian Näslund

Omröstning Val till Regelskötare
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Christopher Dahlberg
2015-08-15 15.29
Röstberättigade292
Röster 57 (19.5%)
Direkta röster 54 (18.5%)
Plats 10 since 2019-09-08 14.27
First place 2 (0.7%)
Promoting 4 (1.4%)
Neutral 43 (14.7%)
Demoting 10 (3.4%)
Avslutas inf

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Joakim Sigvald Bo Wennström Mikael Engvall Mikael Nordfors 
2 Gunilla Ljungberg Werkelin
3 Christopher Dahlberg
4 Thomas Jansson
5 Thomas Larsson styrelsen 
6 Anders Ek
7 Martin Eriksson
8 Daniel Holm
9 Status quo Thomas Larsson Jonas Liljegren Johan Palmaer 
10 Sebastian Näslund
11 Jesper Ek Magnus Gustavsson 
12 Magnus Gustavsson

History

2015-08-15 15.29Lagd 3
2015-08-15 19.38Lagd 2
2015-08-19 22.24Lagd 3
2015-08-22 17.36Lagd 2
2015-08-22 17.37Lagd 3
2015-08-26 00.06Lagd 2
2015-08-28 22.39Lagd 3
2015-09-01 22.32Lagd 4
2015-09-02 16.24Lagd 3
2015-09-02 19.16Lagd 4
2015-09-02 19.16Lagd 3
2015-09-02 19.17Lagd 4
2015-09-27 21.38Lagd 3
2015-10-03 19.42Lagd 4
2015-10-31 16.08Lagd 3
2015-11-20 06.03Lagd 4
2016-03-16 17.16Lagd 3
2016-03-28 22.04Lagd 4
2016-05-02 17.58Lagd 5
2016-05-02 17.58Lagd 4
2016-09-01 20.01Lagd 5
2016-09-01 20.02Lagd 4
2016-11-28 07.54Lagd 5
2016-12-02 17.00Lagd 4
2016-12-21 04.41Lagd 3
2016-12-21 04.41Lagd 4
2016-12-21 04.41Lagd 3
2016-12-29 15.38Lagd 5
2017-01-02 13.10Lagd 6
2017-01-02 13.10Lagd 3
2017-01-02 13.11Lagd 2
2017-01-15 19.17Lagd 4
2017-01-30 00.04Lagd 8
2017-01-30 17.35Lagd 7
2017-02-01 07.23Lagd 9
2017-02-01 07.24Lagd 7
2017-03-18 13.06Lagd 8
2017-03-19 10.01Lagd 9
2017-05-17 10.58Lagd 10
2017-05-17 10.59Lagd 9
2017-07-18 22.38Lagd 10
2017-11-17 17.07Lagd 7
2018-03-30 08.30Lagd 8
2018-07-05 23.06Lagd 6
2018-07-05 23.07Lagd 5
2018-08-09 14.52Lagd 6
2018-09-01 22.15Lagd 7
2018-09-09 16.30Lagd 6
2018-12-13 14.27Lagd 7
2019-06-18 22.43Lagd 8
2019-06-26 21.48Lagd 9
2019-07-07 21.30Lagd 10
2019-07-10 21.28Lagd 8
2019-08-06 20.52Lagd 10
2019-08-20 19.21Lagd 9
2019-09-08 14.27Lagd 10

π