Joakim Sigvald

Omröstning Personval till Kontaktpersoner
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Magnus Gustavsson
2015-09-19 11.28
Röstberättigade271
Röster 59 (21.8%)
Direkta röster 56 (20.7%)
Plats 7 since 2019-07-10 21.36
First place 3 (1.1%)
Promoting 10 (3.7%)
Neutral 41 (15.1%)
Demoting 8 (3.0%)
Avslutas inf

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Thomas Larsson 
2 Utses av Styrelsen
3 Thomas Larsson Johan Palmaer 
4 Kikki Levemark
5 Christopher Dahlberg Jonas Liljegren Mikael Nordfors 
6 Mikael Nordfors
7 Joakim Sigvald Bo Wennström 
8 Anna Gustin Mikael Engvall 
9 Anders Lönnfelt
10 Thomas Jansson
11 Gunilla Ljungberg Werkelin
12 Peter Hjorthammar
12 Status quo
13 Magnus Gustavsson Magnus Gustavsson 

History

2015-09-19 11.28Lagd 1
2015-09-19 14.12Lagd 3
2015-09-19 14.31Lagd 1
2015-09-19 15.04Lagd 3
2015-09-19 15.06Lagd 2
2015-09-19 16.21Lagd 3
2015-09-19 16.22Lagd 2
2015-09-19 16.22Lagd 3
2015-09-19 22.46Lagd 2
2015-10-05 15.37Lagd 4
2015-10-05 23.02Lagd 2
2015-10-10 11.32Lagd 3
2015-10-11 10.44Lagd 2
2016-02-18 10.54Lagd 4
2016-03-01 19.44Lagd 2
2019-06-26 21.50Lagd 4
2019-07-10 21.36Lagd 7

π