Thomas Larsson

Omröstning Personval till Kontaktpersoner
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av 10024
2015-09-19 15.29
Röstberättigade296
Röster 57 (19.3%)
Direkta röster 53 (17.9%)
Plats 3 since 2019-07-10 21.36
First place 6 (2.0%)
Promoting 10 (3.4%)
Neutral 37 (12.5%)
Demoting 10 (3.4%)
Avslutas inf

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Thomas Larsson Jonas Liljegren 
2 Utses av Styrelsen
3 Thomas Larsson Johan Palmaer 
4 Kikki Levemark
5 Mikael Nordfors
6 Joakim Sigvald Bo Wennström 
7 Anna Gustin Mikael Engvall 
8 Thomas Jansson
9 Gunilla Ljungberg Werkelin
10 Christopher Dahlberg Mikael Nordfors 
11 Status quo
12 Peter Hjorthammar
13 Magnus Gustavsson Magnus Gustavsson 
14 Anders Lönnfelt

History

2015-09-19 15.29Lagd 5
2015-09-19 20.10Lagd 6
2015-09-19 22.48Lagd 7
2015-09-19 22.49Lagd 6
2015-09-19 23.49Lagd 4
2015-09-20 03.04Lagd 5
2015-09-20 12.27Lagd 6
2015-09-20 13.04Lagd 5
2015-09-20 22.36Lagd 6
2015-09-20 22.36Lagd 5
2015-09-21 06.57Lagd 6
2015-09-21 20.17Lagd 5
2015-09-21 20.18Lagd 6
2015-09-22 13.57Lagd 3
2015-09-24 20.50Lagd 4
2015-09-24 23.22Lagd 5
2015-09-25 08.01Lagd 4
2015-09-27 20.19Lagd 5
2015-09-27 20.19Lagd 4
2015-09-27 20.21Lagd 5
2015-09-27 20.24Lagd 4
2015-09-27 20.25Lagd 5
2015-10-02 12.07Lagd 4
2015-10-02 12.47Lagd 7
2015-10-02 12.48Lagd 4
2015-10-02 12.49Lagd 7
2015-10-02 12.52Lagd 4
2015-10-02 12.53Lagd 7
2015-10-02 12.54Lagd 4
2015-10-02 12.55Lagd 7
2015-10-02 12.56Lagd 4
2015-10-02 12.56Lagd 5
2015-10-02 12.57Lagd 7
2015-10-02 12.58Lagd 5
2015-10-03 16.15Lagd 7
2015-10-03 16.18Lagd 4
2015-10-04 07.10Lagd 5
2015-10-04 21.16Lagd 4
2015-10-05 15.08Lagd 5
2015-10-05 15.37Lagd 6
2015-10-05 23.02Lagd 7
2015-10-07 17.47Lagd 4
2015-10-10 11.32Lagd 5
2015-10-11 10.44Lagd 6
2015-11-16 10.45Lagd 4
2015-11-24 06.30Lagd 5
2016-01-02 23.56Lagd 6
2016-03-05 10.11Lagd 5
2017-01-05 14.04Lagd 4
2017-02-09 09.09Lagd 5
2017-08-27 19.38Lagd 3
2018-08-27 04.32Lagd 4
2019-06-26 21.50Lagd 5
2019-07-10 21.36Lagd 3

π