Christopher Dahlberg

Omröstning Personval till Kontaktpersoner
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Thomas Larsson
2015-09-19 22.47
Röstberättigade271
Röster 52 (19.2%)
Direkta röster 49 (18.1%)
Plats 5 since 2019-07-10 21.36
First place 4 (1.5%)
Promoting 8 (3.0%)
Neutral 38 (14.0%)
Demoting 6 (2.2%)
Avslutas inf

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Thomas Larsson 
2 Utses av Styrelsen
3 Thomas Larsson Johan Palmaer 
4 Kikki Levemark
5 Christopher Dahlberg Jonas Liljegren Mikael Nordfors 
6 Mikael Nordfors
7 Joakim Sigvald Bo Wennström 
8 Anna Gustin Mikael Engvall 
9 Anders Lönnfelt
10 Thomas Jansson
11 Gunilla Ljungberg Werkelin
12 Peter Hjorthammar
12 Status quo
13 Magnus Gustavsson Magnus Gustavsson 

History

2015-09-19 22.47Lagd 7
2015-09-19 22.48Lagd 5
2015-09-19 23.49Lagd 3
2015-09-20 03.04Lagd 4
2015-09-20 12.27Lagd 5
2015-09-20 13.04Lagd 4
2015-09-22 13.57Lagd 2
2015-09-24 20.50Lagd 3
2015-09-27 20.19Lagd 4
2015-09-27 20.19Lagd 3
2015-09-27 20.21Lagd 4
2015-09-27 20.24Lagd 3
2015-09-27 20.25Lagd 4
2015-10-02 12.07Lagd 3
2015-10-02 12.47Lagd 6
2015-10-02 12.48Lagd 3
2015-10-02 12.49Lagd 6
2015-10-02 12.52Lagd 3
2015-10-02 12.53Lagd 6
2015-10-02 12.54Lagd 3
2015-10-02 12.55Lagd 6
2015-10-02 12.56Lagd 3
2015-10-02 12.56Lagd 4
2015-10-02 12.57Lagd 6
2015-10-02 12.58Lagd 4
2015-10-03 16.15Lagd 6
2015-10-03 16.18Lagd 3
2015-10-04 21.16Lagd 2
2015-10-05 01.15Lagd 3
2015-10-05 15.08Lagd 4
2015-10-05 15.37Lagd 5
2015-10-05 23.02Lagd 3
2015-10-10 11.32Lagd 4
2015-11-16 10.45Lagd 3
2015-11-24 06.30Lagd 4
2016-01-02 23.56Lagd 5
2016-03-05 10.11Lagd 4
2017-02-09 09.09Lagd 3
2017-08-27 19.38Lagd 4
2017-10-06 19.46Lagd 5
2017-11-25 20.54Lagd 6
2018-03-20 14.41Lagd 5
2018-08-09 14.53Lagd 4
2018-08-27 04.32Lagd 5
2018-09-01 22.20Lagd 6
2019-06-26 21.50Lagd 7
2019-06-27 22.20Lagd 8
2019-07-10 21.36Lagd 5

π