Status quo

Omröstning Personval till Kontaktpersoner
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av jesperek
2015-12-11 06.43
Röstberättigade284
Röster 43 (15.1%)
Direkta röster 40 (14.1%)
Plats 12 since 2019-07-08 22.32
First place 2 (0.7%)
Promoting 3 (1.1%)
Neutral 35 (12.3%)
Demoting 5 (1.8%)
Avslutas inf

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Thomas Larsson 
2 Utses av Styrelsen
3 Thomas Larsson Johan Palmaer 
4 Kikki Levemark
5 Christopher Dahlberg Jonas Liljegren Mikael Nordfors 
6 Mikael Nordfors
7 Joakim Sigvald Bo Wennström 
8 Anna Gustin Mikael Engvall 
9 Anders Lönnfelt
10 Thomas Jansson
11 Gunilla Ljungberg Werkelin
12 Peter Hjorthammar
12 Status quo
13 Magnus Gustavsson Magnus Gustavsson 

History

2015-12-11 06.43Lagd 7
2015-12-18 19.51Lagd 8
2015-12-19 07.43Lagd 9
2016-03-05 10.12Lagd 12
2016-03-29 21.27Lagd 11
2016-06-10 00.45Lagd 10
2016-11-05 12.12Lagd 11
2016-12-01 08.35Lagd 12
2016-12-26 22.17Lagd 10
2017-01-05 14.04Lagd 9
2017-01-14 02.22Lagd 8
2017-01-25 02.04Lagd 9
2017-01-25 15.09Lagd 8
2017-02-09 09.09Lagd 10
2017-08-27 19.38Lagd 13
2017-08-27 19.38Lagd 10
2017-10-06 19.46Lagd 8
2017-11-25 20.54Lagd 9
2018-03-20 14.41Lagd 11
2018-03-20 14.43Lagd 8
2018-03-20 14.43Lagd 11
2018-06-19 23.16Lagd 8
2018-06-26 11.02Lagd 12
2018-08-08 21.54Lagd 13
2018-08-09 14.53Lagd 11
2018-08-22 14.30Lagd 12
2018-08-27 04.32Lagd 13
2018-08-31 22.00Lagd 12
2018-09-01 12.59Lagd 13
2018-09-01 22.20Lagd 14
2019-01-14 15.40Lagd 13
2019-02-25 12.57Lagd 12
2019-06-26 21.50Lagd 14
2019-06-27 22.20Lagd 12
2019-07-07 21.34Lagd 13
2019-07-08 22.32Lagd 12

π