Rickard Ledin

Den här omröstningen avslutades 2016-06-07 19.00.
Omröstning Styrelseposter - Vilka ska ingå ...
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Valförättaren: Anders Ek
2016-01-17 12.30
Röstberättigade141
Röster 16 (11.3%)
Direkta röster 16 (11.3%)
Plats 28 since 2016-05-06 08.18
First place 1 (0.7%)
Promoting 3 (2.1%)
Neutral 10 (7.1%)
Demoting 3 (2.1%)
Avslutning Peter Hjorthammar

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Peter Hjorthammar
2 Thomas Larsson Thomas Larsson 
3 Christopher Dahlberg
4 Jonas Liljegren
5 Jan Isefalk
6 Hedy Mahmoudi
7 Lasse Malmsjö
8 Sebastian Näslund
9 Joackim Ohlsson
10 Anders Lönnfält Joakim Sigvald Magnus Gustavsson 
11 Joakim Sigvald
12 Adam Duracz
12 Gunilla Ljungberg Werkelin
13 Kikki Levemark
13 Johan Palmaer Johan Palmaer 
14 Martin Eriksson
15 Marcus Elghag
16 Francia Elena
16 Torsten Lindholm
17 Carita Johansson
18 Thomas Jansson
18 Anna Gustin
19 Tim Olson
20 Tommy Hägvall
21 Christoffer Montefello-Karlsson
22 Daniel Holm
23 Anne Halldin
24 Henrik Andren
25 Lennart Hedman
26 Jesper Ek
26 Status quo
27 Alla medlemmar i partiet
28 Rickard Ledin
28 Andreas Åsenholm
29 Magnus Gustavsson

History

2016-01-17 12.31Lagd 27
2016-02-21 09.24Lagd 25
2016-03-01 21.32Lagd 26
2016-03-09 14.29Lagd 27
2016-03-10 21.23Lagd 28
2016-03-18 09.21Lagd 29
2016-03-18 16.03Lagd 28
2016-03-28 19.51Lagd 30
2016-03-29 21.30Lagd 31
2016-03-30 12.46Lagd 30
2016-03-30 21.41Lagd 29
2016-03-31 10.57Lagd 28
2016-03-31 12.28Lagd 29
2016-03-31 12.41Lagd 28
2016-03-31 12.43Lagd 29
2016-03-31 12.44Lagd 28
2016-03-31 19.59Lagd 27
2016-04-01 21.48Lagd 28
2016-04-02 09.59Lagd 26
2016-04-02 10.01Lagd 27
2016-04-07 00.06Lagd 28
2016-04-08 07.03Lagd 26
2016-04-08 07.04Lagd 29
2016-04-14 19.32Lagd 32
2016-04-14 19.33Lagd 31
2016-04-21 02.34Lagd 32
2016-04-23 02.12Lagd 31
2016-04-26 19.40Lagd 30
2016-05-06 08.18Lagd 28

π