Kikki Levemark

Omröstning Personval till Kontaktpersoner
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Jan Isefalk
2016-03-05 10.08
Röstberättigade284
Röster 41 (14.4%)
Direkta röster 38 (13.4%)
Plats 4 since 2019-07-10 21.36
First place 1 (0.4%)
Promoting 7 (2.5%)
Neutral 30 (10.6%)
Demoting 4 (1.4%)
Avslutas inf

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Thomas Larsson 
2 Utses av Styrelsen
3 Thomas Larsson Johan Palmaer 
4 Kikki Levemark
5 Christopher Dahlberg Jonas Liljegren Mikael Nordfors 
6 Mikael Nordfors
7 Joakim Sigvald Bo Wennström 
8 Anna Gustin Mikael Engvall 
9 Anders Lönnfelt
10 Thomas Jansson
11 Gunilla Ljungberg Werkelin
12 Peter Hjorthammar
12 Status quo
13 Magnus Gustavsson Magnus Gustavsson 

History

2016-03-05 10.08Lagd 9
2016-03-05 10.12Lagd 10
2016-03-29 21.27Lagd 8
2016-12-26 22.17Lagd 7
2017-01-05 14.04Lagd 5
2017-02-09 09.09Lagd 6
2017-08-27 19.38Lagd 5
2018-03-20 14.41Lagd 4
2018-06-19 23.16Lagd 5
2018-08-09 14.53Lagd 4
2018-08-27 04.32Lagd 5
2019-06-26 21.50Lagd 6
2019-06-27 22.20Lagd 7
2019-07-10 21.36Lagd 4

π