Anna Gustin

Omröstning Personval till Kontaktpersoner
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Jan Isefalk
2016-03-05 10.09
Röstberättigade284
Röster 41 (14.4%)
Direkta röster 38 (13.4%)
Plats 8 since 2019-07-10 21.36
First place 2 (0.7%)
Promoting 7 (2.5%)
Neutral 29 (10.2%)
Demoting 5 (1.8%)
Avslutas inf

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Thomas Larsson 
2 Utses av Styrelsen
3 Thomas Larsson Johan Palmaer 
4 Kikki Levemark
5 Christopher Dahlberg Jonas Liljegren Mikael Nordfors 
6 Mikael Nordfors
7 Joakim Sigvald Bo Wennström 
8 Anna Gustin Mikael Engvall 
9 Anders Lönnfelt
10 Thomas Jansson
11 Gunilla Ljungberg Werkelin
12 Peter Hjorthammar
12 Status quo
13 Magnus Gustavsson Magnus Gustavsson 

History

2016-03-05 10.09Lagd 9
2016-03-05 10.12Lagd 11
2016-03-29 21.27Lagd 10
2016-04-14 22.25Lagd 9
2016-12-26 22.17Lagd 8
2017-01-05 14.04Lagd 7
2017-02-09 09.09Lagd 9
2017-08-27 19.38Lagd 8
2017-10-06 19.46Lagd 6
2017-11-25 20.54Lagd 7
2018-03-20 14.41Lagd 8
2018-03-20 14.43Lagd 7
2018-03-20 14.43Lagd 8
2018-06-19 23.16Lagd 7
2018-06-26 11.02Lagd 8
2018-08-08 21.54Lagd 7
2018-08-22 14.30Lagd 6
2018-08-27 04.32Lagd 7
2018-08-31 22.00Lagd 8
2018-09-01 12.59Lagd 7
2018-09-01 22.20Lagd 8
2019-06-27 22.20Lagd 6
2019-07-10 21.36Lagd 8

π