Gunilla Ljungberg Werkelin

Omröstning Personval till Kontaktpersoner
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Jan Isefalk
2016-03-05 10.10
Röstberättigade284
Röster 41 (14.4%)
Direkta röster 38 (13.4%)
Plats 11 since 2019-07-10 21.36
First place 2 (0.7%)
Promoting 4 (1.4%)
Neutral 32 (11.3%)
Demoting 5 (1.8%)
Avslutas inf

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Thomas Larsson 
2 Utses av Styrelsen
3 Thomas Larsson Johan Palmaer 
4 Kikki Levemark
5 Christopher Dahlberg Jonas Liljegren Mikael Nordfors 
6 Mikael Nordfors
7 Joakim Sigvald Bo Wennström 
8 Anna Gustin Mikael Engvall 
9 Anders Lönnfelt
10 Thomas Jansson
11 Gunilla Ljungberg Werkelin
12 Peter Hjorthammar
12 Status quo
13 Magnus Gustavsson Magnus Gustavsson 

History

2016-03-05 10.10Lagd 9
2016-04-14 22.25Lagd 10
2016-11-05 12.12Lagd 11
2016-12-26 22.17Lagd 9
2017-01-25 02.04Lagd 10
2017-01-25 02.04Lagd 11
2017-01-25 15.09Lagd 9
2017-02-09 09.09Lagd 12
2017-08-27 19.38Lagd 11
2017-10-06 19.46Lagd 12
2017-11-25 20.54Lagd 13
2018-03-20 14.41Lagd 11
2018-03-20 14.43Lagd 12
2018-03-20 14.43Lagd 11
2018-06-19 23.16Lagd 12
2018-06-26 11.02Lagd 11
2018-08-08 21.54Lagd 12
2018-08-09 14.53Lagd 10
2018-08-22 14.30Lagd 11
2018-08-27 04.32Lagd 12
2018-08-31 22.00Lagd 11
2018-09-01 12.59Lagd 12
2018-09-01 22.20Lagd 13
2019-01-14 15.40Lagd 12
2019-02-25 12.57Lagd 9
2019-06-27 22.20Lagd 8
2019-07-10 21.36Lagd 11

π