3 mån (Status quo)

Den här omröstningen avslutades 2016-04-16 18.21.
Omröstning Ska mandatperioden för styrelsen...
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Peter Hjorthammar
2016-04-02 18.22
Röstberättigade141
Röster 31 (22.0%)
Direkta röster 31 (22.0%)
Plats 3 since 2016-04-08 19.33
First place 5 (3.5%)
Promoting 7 (5.0%)
Neutral 14 (9.9%)
Demoting 10 (7.1%)
Avslutning 6 mån

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 6 mån Johan Palmaer Thomas Larsson 
2 12 mån
3 3 mån (Status quo) Magnus Gustavsson 

History

2016-04-02 18.22Lagd 1
2016-04-02 18.23Lagd 3
2016-04-02 18.23Lagd 1
2016-04-02 18.25Lagd 2
2016-04-02 18.46Lagd 3
2016-04-02 21.06Lagd 2
2016-04-02 21.26Lagd 3
2016-04-03 00.48Lagd 2
2016-04-03 01.33Lagd 3
2016-04-05 07.38Lagd 2
2016-04-05 21.50Lagd 3
2016-04-08 13.27Lagd 2
2016-04-08 19.33Lagd 3

π