6 mån

Den här omröstningen avslutades 2016-04-16 18.21.
Omröstning Ska mandatperioden för styrelsen...
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Peter Hjorthammar
2016-04-02 18.22
Röstberättigade149
Röster 31 (20.8%)
Direkta röster 31 (20.8%)
Plats 1 since 2016-04-05 07.38
First place 10 (6.7%)
Promoting 15 (10.1%)
Neutral 9 (6.0%)
Demoting 7 (4.7%)
Avslutning 6 mån

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 6 mån Thomas Larsson Johan Palmaer 
2 12 mån
3 3 mån (Status quo) Magnus Gustavsson 

History

2016-04-02 18.22Lagd 1
2016-04-03 01.33Lagd 2
2016-04-05 07.38Lagd 1

π