Hedy Mahmoudi

Den här omröstningen avslutades 2016-06-29 18.34.
Omröstning Val av styrelseledamöter andra h...
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Hedy Mahmoudi
2016-06-16 10.48
Röstberättigade146
Röster 13 (8.9%)
Direkta röster 13 (8.9%)
Plats 2 since 2016-06-19 00.57
First place 2 (1.4%)
Promoting 9 (6.2%)
Neutral 3 (2.1%)
Demoting 1 (0.7%)
Avslutning Jonas Liljegren

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jonas Liljegren Magnus Gustavsson 
2 Hedy Mahmoudi
3 Joakim Sigvald
4 Kikki Levemark
5 Thomas Larsson Thomas Larsson 
6 Gunilla Ljungberg Werkelin
6 Peter Hjorthammar
6 Christian Paulsen
7 Jesper Ek
8 Sebastian Näslund
9 Jan Isefalk
10 Martin Eriksson
11 Lasse Malmsjö

History

2016-06-16 10.48Lagd 3
2016-06-16 10.48Lagd 2
2016-06-16 10.51Lagd 3
2016-06-16 18.45Lagd 2
2016-06-16 22.57Lagd 3
2016-06-17 21.20Lagd 2
2016-06-18 10.22Lagd 3
2016-06-19 00.57Lagd 2

π