Thomas Larsson

Den här omröstningen avslutades 2016-06-29 18.34.
Omröstning Val av styrelseledamöter andra h...
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Hedy Mahmoudi
2016-06-16 10.51
Röstberättigade141
Röster 13 (9.2%)
Direkta röster 13 (9.2%)
Plats 5 since 2016-06-25 01.25
First place 1 (0.7%)
Promoting 6 (4.3%)
Neutral 5 (3.5%)
Demoting 2 (1.4%)
Avslutning Jonas Liljegren

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jonas Liljegren Magnus Gustavsson 
2 Hedy Mahmoudi
3 Joakim Sigvald
4 Kikki Levemark
5 Thomas Larsson Thomas Larsson 
6 Gunilla Ljungberg Werkelin
6 Peter Hjorthammar
6 Christian Paulsen
7 Jesper Ek
8 Sebastian Näslund
9 Jan Isefalk
10 Martin Eriksson
11 Lasse Malmsjö

History

2016-06-16 10.51Lagd 3
2016-06-16 10.51Lagd 2
2016-06-16 18.45Lagd 1
2016-06-16 22.57Lagd 2
2016-06-17 21.20Lagd 3
2016-06-17 23.52Lagd 4
2016-06-18 08.10Lagd 3
2016-06-19 00.57Lagd 4
2016-06-24 05.53Lagd 5
2016-06-24 21.42Lagd 4
2016-06-25 01.25Lagd 5

π