Kikki Levemark

Den här omröstningen avslutades 2016-06-29 18.34.
Omröstning Val av styrelseledamöter andra h...
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Thomas Larsson
2016-06-16 18.46
Röstberättigade146
Röster 12 (8.2%)
Direkta röster 12 (8.2%)
Plats 4 since 2016-06-24 05.53
First place 2 (1.4%)
Promoting 5 (3.4%)
Neutral 5 (3.4%)
Demoting 2 (1.4%)
Avslutning Jonas Liljegren

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jonas Liljegren Magnus Gustavsson 
2 Hedy Mahmoudi
3 Joakim Sigvald
4 Kikki Levemark
5 Thomas Larsson Thomas Larsson 
6 Gunilla Ljungberg Werkelin
6 Peter Hjorthammar
6 Christian Paulsen
7 Jesper Ek
8 Sebastian Näslund
9 Jan Isefalk
10 Martin Eriksson
11 Lasse Malmsjö

History

2016-06-16 18.46Lagd 3
2016-06-16 22.57Lagd 4
2016-06-17 23.52Lagd 5
2016-06-18 08.10Lagd 4
2016-06-19 00.57Lagd 3
2016-06-22 11.36Lagd 4
2016-06-23 20.34Lagd 3
2016-06-24 05.53Lagd 4

π