Peter Hjorthammar

Den här omröstningen avslutades 2016-06-29 18.34.
Omröstning Val av styrelseledamöter andra h...
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Jan Isefalk
2016-06-19 00.38
Röstberättigade141
Röster 8 (5.7%)
Direkta röster 8 (5.7%)
Plats 6 since 2016-06-27 20.33
First place 1 (0.7%)
Promoting 4 (2.8%)
Neutral 2 (1.4%)
Demoting 2 (1.4%)
Avslutning Jonas Liljegren

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jonas Liljegren Magnus Gustavsson 
2 Hedy Mahmoudi
3 Joakim Sigvald
4 Kikki Levemark
5 Thomas Larsson Thomas Larsson 
6 Gunilla Ljungberg Werkelin
6 Peter Hjorthammar
6 Christian Paulsen
7 Jesper Ek
8 Sebastian Näslund
9 Jan Isefalk
10 Martin Eriksson
11 Lasse Malmsjö

History

2016-06-19 00.38Lagd 5
2016-06-19 00.57Lagd 9
2016-06-20 17.16Lagd 8
2016-06-22 23.24Lagd 5
2016-06-24 05.53Lagd 6
2016-06-24 05.56Lagd 9
2016-06-24 21.42Lagd 7
2016-06-24 21.43Lagd 9
2016-06-25 01.25Lagd 10
2016-06-27 20.33Lagd 6

π