Sebastian Näslund

Den här omröstningen avslutades 2016-06-29 18.34.
Omröstning Val av styrelseledamöter andra h...
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Peter Hjorthammar
2016-06-23 20.35
Röstberättigade141
Röster 6 (4.3%)
Direkta röster 6 (4.3%)
Plats 8 since 2016-06-27 22.10
First place 0 (0.0%)
Promoting 2 (1.4%)
Neutral 1 (0.7%)
Demoting 3 (2.1%)
Avslutning Jonas Liljegren

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jonas Liljegren Magnus Gustavsson 
2 Hedy Mahmoudi
3 Joakim Sigvald
4 Kikki Levemark
5 Thomas Larsson Thomas Larsson 
6 Gunilla Ljungberg Werkelin
6 Peter Hjorthammar
6 Christian Paulsen
7 Jesper Ek
8 Sebastian Näslund
9 Jan Isefalk
10 Martin Eriksson
11 Lasse Malmsjö

History

2016-06-23 20.35Lagd 11
2016-06-24 05.53Lagd 12
2016-06-24 05.56Lagd 11
2016-06-24 21.42Lagd 9
2016-06-25 01.25Lagd 11
2016-06-25 01.37Lagd 12
2016-06-27 20.32Lagd 13
2016-06-27 20.33Lagd 10
2016-06-27 22.10Lagd 8

π