Gunilla Ljungberg Werkelin

Den här omröstningen avslutades 2017-01-04 09.49.
Omröstning Val av styrelsemedlemmar 1:a hal...
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Anders Lönnfält
2016-12-22 09.31
Röstberättigade141
Röster 24 (17.0%)
Direkta röster 24 (17.0%)
Plats 8 since 2017-01-04 09.48
First place 1 (0.7%)
Promoting 4 (2.8%)
Neutral 18 (12.8%)
Demoting 2 (1.4%)
Avslutning Thomas Larsson

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Thomas Larsson Johan Palmaer Thomas Larsson 
1 Hedy Mahmoudi
2 Joakim Sigvald Joakim Sigvald 
3 Jan Isefalk
4 Peter Hjorthammar
5 Kikki Levemark
6 Jonas Liljegren
7 Damien Terry
7 Jesper Ek
8 Gunilla Ljungberg Werkelin
8 Jonas Helander
9 Marcus Hyvönen
10 Christian Paulsen Magnus Gustavsson 
11 Lennart Hedman
12 Anders Lönnfält
13 Rasmus Svensson
13 Magnus Gustavsson
14 Andreas Åsenholm
15 Val av styrelsemedlemmar 1:a halvåret 2017

History

2016-12-22 09.31Lagd 3
2016-12-22 09.52Lagd 2
2016-12-22 13.59Lagd 5
2016-12-22 19.05Lagd 4
2016-12-22 19.51Lagd 6
2016-12-22 19.52Lagd 4
2016-12-22 21.26Lagd 5
2016-12-22 22.57Lagd 7
2016-12-23 07.22Lagd 8
2016-12-23 10.06Lagd 7
2016-12-23 16.38Lagd 6
2016-12-25 23.08Lagd 8
2016-12-25 23.10Lagd 10
2016-12-26 08.55Lagd 9
2016-12-26 12.21Lagd 11
2016-12-26 15.04Lagd 9
2016-12-26 15.05Lagd 11
2016-12-26 19.33Lagd 10
2016-12-26 19.33Lagd 11
2016-12-26 19.34Lagd 10
2016-12-26 19.34Lagd 11
2016-12-26 19.34Lagd 10
2016-12-27 22.55Lagd 12
2016-12-28 09.47Lagd 11
2016-12-28 10.09Lagd 12
2016-12-28 12.53Lagd 11
2016-12-28 12.56Lagd 10
2016-12-28 12.56Lagd 11
2016-12-28 12.57Lagd 8
2016-12-28 12.57Lagd 9
2016-12-28 14.17Lagd 10
2016-12-28 14.19Lagd 9
2016-12-28 14.19Lagd 8
2016-12-30 09.03Lagd 10
2016-12-30 09.04Lagd 8
2016-12-30 09.04Lagd 10
2016-12-30 09.08Lagd 11
2016-12-30 09.15Lagd 12
2016-12-30 09.16Lagd 13
2016-12-30 09.16Lagd 12
2016-12-30 09.19Lagd 10
2016-12-31 07.45Lagd 12
2017-01-02 13.13Lagd 13
2017-01-03 11.19Lagd 10
2017-01-03 13.43Lagd 11
2017-01-04 06.00Lagd 9
2017-01-04 09.48Lagd 8

π