Kikki Levemark

Den här omröstningen avslutades 2017-01-18 19.12.
Omröstning Val av moderatorer
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Peter Hjorthammar
2017-01-04 19.15
Röstberättigade164
Röster 28 (17.1%)
Direkta röster 28 (17.1%)
Plats 2 since 2017-01-05 04.39
First place 4 (2.4%)
Promoting 11 (6.7%)
Neutral 15 (9.1%)
Demoting 2 (1.2%)
Avslutning Peter Hjorthammar

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Peter Hjorthammar Joakim Sigvald Thomas Larsson 
2 Kikki Levemark Johan Palmaer 
3 Joakim Sigvald
4 Thomas Larsson
5 Magnus Gustavsson Magnus Gustavsson 

History

2017-01-04 19.15Lagd 1
2017-01-04 19.16Lagd 2
2017-01-04 19.20Lagd 3
2017-01-04 19.20Lagd 2
2017-01-04 23.49Lagd 3
2017-01-05 04.39Lagd 2

π