Status quo

Den här omröstningen avslutades 2017-09-18 14.48.
Omröstning 2017-2018 Val av Medlemsansvarig
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av jesperek
2017-10-12 10.49
Röstberättigade284
Röster 10 (3.5%)
Direkta röster 10 (3.5%)
Plats 3 since 2018-08-24 20.26
First place 1 (0.4%)
Promoting 1 (0.4%)
Neutral 7 (2.5%)
Demoting 2 (0.7%)
Avslutning Jan Isefalk

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Magnus Gustavsson Bo Wennström Thomas Larsson 

History

2017-10-12 10.49Lagd 2
2018-08-21 00.46Lagd 3
2018-08-21 00.47Lagd 2
2018-08-24 20.26Lagd 3

π