Status Quo

Den här omröstningen avslutades 2018-07-02 19.00.
Förslaget innebär att inget förändras. Att sittande styrelse kvarstår.
Omröstning Val av Styrelseledamöter 2:2 2018
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av jesperek
2018-06-19 08.32
Röstberättigade243
Röster 26 (10.7%)
Direkta röster 24 (9.9%)
Plats 15 since 2018-07-02 08.32
First place 2 (0.8%)
Promoting 1 (0.4%)
Neutral 20 (8.2%)
Demoting 5 (2.1%)
Avslutning Jan Isefalk

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Magnus Gustavsson 
2 Thomas Larsson Johan Palmaer 
3 Kikki Levemark
4 Jonas Liljegren
5 Peter Hjorthammar
6 Axel Tingman Thomas Larsson 
7 Jenny Rydhammer
8 Maneka Sjöström
9 Emma Garnäs
9 Daniel Toresson
10 Johnny Berlic
10 Joakim Gustafsson
11 Thomas Stjernquist
11 Magnus Gustavsson
12 Andreas Östberg
13 Jonas Helander
14 Adam Elinder
14 Anders Ek
15 Status Quo

History

2018-06-19 08.32Lagd 3
2018-06-19 14.03Lagd 2
2018-06-19 16.24Lagd 3
2018-06-19 23.04Lagd 4
2018-06-19 23.58Lagd 3
2018-06-19 23.59Lagd 4
2018-06-20 18.06Lagd 15
2018-06-22 11.18Lagd 12
2018-06-22 11.19Lagd 14
2018-06-22 11.20Lagd 12
2018-06-22 11.20Lagd 13
2018-06-22 11.20Lagd 12
2018-06-22 11.21Lagd 13
2018-06-22 11.21Lagd 12
2018-06-22 11.22Lagd 11
2018-06-22 11.23Lagd 10
2018-06-22 11.24Lagd 11
2018-06-23 19.11Lagd 13
2018-06-24 09.45Lagd 14
2018-06-25 20.53Lagd 13
2018-06-26 16.41Lagd 14
2018-06-26 17.33Lagd 16
2018-07-01 08.36Lagd 14
2018-07-01 08.37Lagd 16
2018-07-01 08.37Lagd 14
2018-07-01 08.47Lagd 15
2018-07-01 08.58Lagd 13
2018-07-01 09.46Lagd 16
2018-07-01 09.55Lagd 17
2018-07-01 10.11Lagd 16
2018-07-01 10.12Lagd 18
2018-07-01 12.47Lagd 17
2018-07-01 14.07Lagd 15
2018-07-01 20.53Lagd 16
2018-07-02 08.32Lagd 15

π