Daniel Toresson

Den här omröstningen avslutades 2018-07-02 19.00.
Omröstning Val av Styrelseledamöter 2:2 2018
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Jan Isefalk
2018-06-19 22.20
Röstberättigade243
Röster 25 (10.3%)
Direkta röster 23 (9.5%)
Plats 9 since 2018-07-02 08.32
First place 4 (1.6%)
Promoting 6 (2.5%)
Neutral 19 (7.8%)
Demoting 0 (0.0%)
Avslutning Jan Isefalk

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Magnus Gustavsson 
2 Thomas Larsson Johan Palmaer 
3 Kikki Levemark
4 Jonas Liljegren
5 Peter Hjorthammar
6 Axel Tingman Thomas Larsson 
7 Jenny Rydhammer
8 Maneka Sjöström
9 Emma Garnäs
9 Daniel Toresson
10 Johnny Berlic
10 Joakim Gustafsson
11 Thomas Stjernquist
11 Magnus Gustavsson
12 Andreas Östberg
13 Jonas Helander
14 Adam Elinder
14 Anders Ek
15 Status Quo

History

2018-06-19 22.20Lagd 3
2018-06-19 23.04Lagd 4
2018-06-19 23.58Lagd 3
2018-06-19 23.59Lagd 4
2018-06-20 13.14Lagd 13
2018-06-20 18.06Lagd 14
2018-06-22 11.18Lagd 11
2018-06-22 11.19Lagd 13
2018-06-22 11.20Lagd 11
2018-06-22 11.20Lagd 12
2018-06-22 11.20Lagd 11
2018-06-22 11.21Lagd 12
2018-06-22 11.21Lagd 11
2018-06-22 11.22Lagd 10
2018-06-22 11.23Lagd 8
2018-06-23 19.11Lagd 11
2018-06-24 09.45Lagd 12
2018-06-25 20.53Lagd 11
2018-06-26 17.00Lagd 5
2018-06-26 17.33Lagd 6
2018-07-01 08.35Lagd 5
2018-07-01 08.36Lagd 3
2018-07-01 08.37Lagd 6
2018-07-01 08.37Lagd 3
2018-07-01 08.44Lagd 5
2018-07-01 08.47Lagd 4
2018-07-01 08.58Lagd 7
2018-07-01 09.46Lagd 8
2018-07-01 09.55Lagd 10
2018-07-01 10.11Lagd 9
2018-07-01 10.12Lagd 10
2018-07-01 12.47Lagd 9
2018-07-01 14.07Lagd 7
2018-07-01 20.53Lagd 10
2018-07-02 08.32Lagd 9

π