Joakim Gustafsson

Den här omröstningen avslutades 2018-07-02 19.00.
Omröstning Val av Styrelseledamöter 2:2 2018
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Jan Isefalk
2018-06-19 22.22
Röstberättigade225
Röster 26 (11.6%)
Direkta röster 24 (10.7%)
Plats 10 since 2018-07-02 08.32
First place 0 (0.0%)
Promoting 3 (1.3%)
Neutral 23 (10.2%)
Demoting 0 (0.0%)
Avslutning Jan Isefalk

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Magnus Gustavsson 
2 Thomas Larsson Johan Palmaer 
3 Kikki Levemark
4 Jonas Liljegren
5 Peter Hjorthammar
6 Axel Tingman Thomas Larsson 
7 Jenny Rydhammer
8 Maneka Sjöström
9 Emma Garnäs
9 Daniel Toresson
10 Johnny Berlic
10 Joakim Gustafsson
11 Thomas Stjernquist
11 Magnus Gustavsson
12 Andreas Östberg
13 Jonas Helander
14 Adam Elinder
14 Anders Ek
15 Status Quo

History

2018-06-19 22.22Lagd 3
2018-06-19 23.04Lagd 4
2018-06-19 23.58Lagd 3
2018-06-19 23.59Lagd 4
2018-06-20 13.14Lagd 6
2018-06-20 18.06Lagd 7
2018-06-22 11.18Lagd 5
2018-06-22 11.20Lagd 4
2018-06-22 11.21Lagd 5
2018-06-24 09.45Lagd 7
2018-06-25 20.53Lagd 8
2018-06-26 11.08Lagd 5
2018-06-26 16.41Lagd 9
2018-06-26 16.42Lagd 7
2018-06-26 17.00Lagd 10
2018-07-01 08.37Lagd 9
2018-07-01 08.37Lagd 10
2018-07-01 08.44Lagd 9
2018-07-01 08.47Lagd 10
2018-07-01 08.58Lagd 8
2018-07-01 09.46Lagd 11
2018-07-01 09.55Lagd 12
2018-07-01 10.11Lagd 11
2018-07-01 10.12Lagd 12
2018-07-01 12.47Lagd 11
2018-07-01 14.07Lagd 9
2018-07-01 20.53Lagd 11
2018-07-02 08.32Lagd 10

π