Thomas Larsson

Den här omröstningen avslutades 2019-01-15 22.14.
Omröstning Val av Styrelseledamöter 1:2 2019
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Thomas Larsson
2019-01-01 22.34
Röstberättigade292
Röster 26 (8.9%)
Direkta röster 24 (8.2%)
Plats 2 since 2019-01-08 23.06
First place 5 (1.7%)
Promoting 11 (3.8%)
Neutral 13 (4.5%)
Demoting 2 (0.7%)
Avslutning Jenny Rydhammer

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jenny Rydhammer Bo Wennström 
2 Thomas Larsson Johan Palmaer Mikael Nordfors 
3 Carl Hashmi nils.sjoqvist 
4 Maneka Helleberg Thomas Larsson 
5 Mikael Nordfors, den flytande demokratins pappa.
6 Oscar Dahlström
7 Jonas Liljegren
8 Johnny Berlic
9 Axel Tingman
9 Marcel Hermansson
10 Mikae Engvall Mikael Engvall 
11 Magnus Gustavsson
12 Thomas Stjernquist

History

2019-01-01 22.34Lagd 1
2019-01-02 09.37Lagd 2
2019-01-02 15.20Lagd 1
2019-01-08 08.29Lagd 2
2019-01-08 22.54Lagd 1
2019-01-08 23.06Lagd 2

π