Marcel Hermansson

Den här omröstningen avslutades 2019-01-15 22.14.
Omröstning Val av Styrelseledamöter 1:2 2019
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Thomas Larsson
2019-01-01 22.36
Röstberättigade253
Röster 26 (10.3%)
Direkta röster 24 (9.5%)
Plats 9 since 2019-01-08 23.06
First place 0 (0.0%)
Promoting 4 (1.6%)
Neutral 20 (7.9%)
Demoting 2 (0.8%)
Avslutning Jenny Rydhammer

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jenny Rydhammer
2 Thomas Larsson Johan Palmaer Mikael Nordfors 
3 Carl Hashmi nils.sjoqvist 
4 Maneka Helleberg Thomas Larsson 
5 Mikael Nordfors, den flytande demokratins pappa.
6 Oscar Dahlström
7 Jonas Liljegren
8 Johnny Berlic
9 Axel Tingman
9 Marcel Hermansson
10 Mikae Engvall Mikael Engvall 
11 Magnus Gustavsson
12 Thomas Stjernquist

History

2019-01-01 22.36Lagd 1
2019-01-01 23.28Lagd 4
2019-01-01 23.43Lagd 2
2019-01-02 00.04Lagd 5
2019-01-02 00.04Lagd 4
2019-01-02 09.11Lagd 5
2019-01-02 09.12Lagd 3
2019-01-02 09.37Lagd 4
2019-01-02 16.28Lagd 5
2019-01-03 21.43Lagd 7
2019-01-04 07.09Lagd 9
2019-01-05 08.03Lagd 8
2019-01-05 08.04Lagd 10
2019-01-05 08.05Lagd 8
2019-01-05 08.05Lagd 10
2019-01-06 07.19Lagd 9
2019-01-06 09.21Lagd 10
2019-01-07 00.04Lagd 8
2019-01-07 08.43Lagd 7
2019-01-07 09.58Lagd 8
2019-01-08 02.30Lagd 7
2019-01-08 02.31Lagd 8
2019-01-08 08.29Lagd 9
2019-01-08 22.55Lagd 8
2019-01-08 23.06Lagd 9

π