Jenny Rydhammer

Den här omröstningen avslutades 2019-01-15 22.14.
Omröstning Val av Styrelseledamöter 1:2 2019
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Thomas Larsson
2019-01-01 22.37
Röstberättigade250
Röster 26 (10.4%)
Direkta röster 24 (9.6%)
Plats 1 since 2019-01-08 23.06
First place 4 (1.6%)
Promoting 14 (5.6%)
Neutral 12 (4.8%)
Demoting 0 (0.0%)
Avslutning Jenny Rydhammer

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jenny Rydhammer
2 Thomas Larsson Johan Palmaer Mikael Nordfors 
3 Carl Hashmi nils.sjoqvist 
4 Maneka Helleberg Thomas Larsson 
5 Mikael Nordfors, den flytande demokratins pappa.
6 Oscar Dahlström
7 Jonas Liljegren
8 Johnny Berlic
9 Axel Tingman
9 Marcel Hermansson
10 Mikae Engvall Mikael Engvall 
11 Magnus Gustavsson
12 Thomas Stjernquist

History

2019-01-01 22.37Lagd 1
2019-01-01 23.28Lagd 3
2019-01-01 23.43Lagd 1
2019-01-02 00.04Lagd 2
2019-01-02 09.02Lagd 1
2019-01-02 09.11Lagd 3
2019-01-02 09.12Lagd 1
2019-01-02 16.28Lagd 2
2019-01-07 08.43Lagd 1
2019-01-08 22.54Lagd 2
2019-01-08 23.06Lagd 1

π