Jonas Liljegren

Den här omröstningen avslutades 2019-01-15 22.14.
Omröstning Val av Styrelseledamöter 1:2 2019
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Thomas Larsson
2019-01-01 22.41
Röstberättigade253
Röster 26 (10.3%)
Direkta röster 24 (9.5%)
Plats 7 since 2019-01-14 15.35
First place 0 (0.0%)
Promoting 7 (2.8%)
Neutral 19 (7.5%)
Demoting 0 (0.0%)
Avslutning Jenny Rydhammer

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jenny Rydhammer
2 Thomas Larsson Johan Palmaer Mikael Nordfors 
3 Carl Hashmi nils.sjoqvist 
4 Maneka Helleberg Thomas Larsson 
5 Mikael Nordfors, den flytande demokratins pappa.
6 Oscar Dahlström
7 Jonas Liljegren
8 Johnny Berlic
9 Axel Tingman
9 Marcel Hermansson
10 Mikae Engvall Mikael Engvall 
11 Magnus Gustavsson
12 Thomas Stjernquist

History

2019-01-01 22.41Lagd 1
2019-01-01 23.28Lagd 4
2019-01-02 00.04Lagd 7
2019-01-02 00.04Lagd 6
2019-01-02 00.04Lagd 5
2019-01-02 00.06Lagd 6
2019-01-02 00.18Lagd 5
2019-01-02 09.11Lagd 6
2019-01-02 09.12Lagd 4
2019-01-02 09.37Lagd 5
2019-01-05 08.05Lagd 6
2019-01-07 00.04Lagd 5
2019-01-07 08.43Lagd 4
2019-01-08 08.29Lagd 5
2019-01-08 22.55Lagd 6
2019-01-08 23.06Lagd 5
2019-01-09 00.28Lagd 6
2019-01-14 15.35Lagd 7

π