Nils Sjöqvist

Den här omröstningen avslutades 2019-07-02 15.02.
Omröstning Val av medlemsansvariga
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av nils.sjoqvist
2019-01-03 12.24
Röstberättigade284
Röster 18 (6.3%)
Direkta röster 16 (5.6%)
Plats 2 since 2019-06-30 11.30
First place 5 (1.8%)
Promoting 10 (3.5%)
Neutral 7 (2.5%)
Demoting 1 (0.4%)
Avslutning Carl Hashmi

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Carl Hashmi Jonas Liljegren Magnus Gustavsson Bo Wennström 
2 Nils Sjöqvist Thomas Larsson 
3 Status Quo Johan Palmaer Mikael Nordfors 
4 Thomas Larsson nils.sjoqvist 
5 Thomas Stjernquist

History

2019-01-03 12.24Lagd 3
2019-01-03 22.49Lagd 2
2019-06-26 23.40Lagd 3
2019-06-27 22.17Lagd 2
2019-06-30 11.09Lagd 3
2019-06-30 11.30Lagd 2

π