Thomas Larsson

Den här omröstningen avslutades 2019-07-02 15.02.
Omröstning Val av medlemsansvariga
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Thomas Larsson
2019-01-08 20.52
Röstberättigade297
Röster 13 (4.4%)
Direkta röster 11 (3.7%)
Plats 4 since 2019-06-30 11.09
First place 2 (0.7%)
Promoting 6 (2.0%)
Neutral 6 (2.0%)
Demoting 1 (0.3%)
Avslutning Carl Hashmi

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Carl Hashmi Jonas Liljegren Magnus Gustavsson Bo Wennström 
2 Nils Sjöqvist Thomas Larsson 
3 Status Quo Johan Palmaer Mikael Nordfors 
4 Thomas Larsson nils.sjoqvist 
5 Thomas Stjernquist

History

2019-01-08 20.52Lagd 4
2019-02-27 22.31Lagd 3
2019-03-04 09.26Lagd 4
2019-03-21 09.19Lagd 3
2019-03-21 09.19Lagd 4
2019-06-01 21.44Lagd 3
2019-06-26 23.40Lagd 4
2019-06-27 22.17Lagd 3
2019-06-30 11.09Lagd 4

π