Thomas Stjernquist

Den här omröstningen avslutades 2019-07-02 15.02.
Omröstning Val av medlemsansvariga
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Jan Isefalk
2019-03-21 09.18
Röstberättigade295
Röster 6 (2.0%)
Direkta röster 6 (2.0%)
Plats 5 since 2019-06-30 11.09
First place 2 (0.7%)
Promoting 2 (0.7%)
Neutral 3 (1.0%)
Demoting 1 (0.3%)
Avslutning Carl Hashmi

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Carl Hashmi Jonas Liljegren Magnus Gustavsson Bo Wennström 
2 Nils Sjöqvist Thomas Larsson 
3 Status Quo Johan Palmaer Mikael Nordfors 
4 Thomas Larsson nils.sjoqvist 
5 Thomas Stjernquist

History

2019-03-21 09.18Lagd 5
2019-03-21 09.19Lagd 4
2019-03-21 09.19Lagd 5
2019-06-01 21.44Lagd 4
2019-06-26 23.40Lagd 5
2019-06-27 22.17Lagd 4
2019-06-30 11.09Lagd 5

π