Thomas Larsson

Den här omröstningen avslutades 2019-05-22 21.28.
Omröstning Omval av styrelse
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Thomas Larsson
2019-05-08 21.35
Röstberättigade297
Röster 26 (8.8%)
Direkta röster 22 (7.4%)
Plats 2 since 2019-05-22 06.07
First place 6 (2.0%)
Promoting 12 (4.0%)
Neutral 14 (4.7%)
Demoting 0 (0.0%)
Avslutning Jan Isefalk

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Magnus Gustavsson Mikael Nordfors nils.sjoqvist 
2 Thomas Larsson
3 Emilio Müller
3 Max Björk
4 Mikael Nordfors
5 Axel Tingman
6 Magnus Gustavsson
7 Joakim Gustafsson
8 Daniel Nordenström Thomas Larsson 
9 Jonas Liljegren

History

2019-05-08 21.35Lagd 1
2019-05-16 07.51Lagd 3
2019-05-22 06.07Lagd 2

π