Emilio Müller

Den här omröstningen avslutades 2019-05-22 21.28.
Omröstning Omval av styrelse
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Thomas Larsson
2019-05-08 21.36
Röstberättigade292
Röster 26 (8.9%)
Direkta röster 22 (7.5%)
Plats 3 since 2019-05-22 06.08
First place 2 (0.7%)
Promoting 11 (3.8%)
Neutral 15 (5.1%)
Demoting 0 (0.0%)
Avslutning Jan Isefalk

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Magnus Gustavsson Mikael Nordfors nils.sjoqvist 
2 Thomas Larsson
3 Emilio Müller
3 Max Björk
4 Mikael Nordfors
5 Axel Tingman
6 Magnus Gustavsson
7 Joakim Gustafsson
8 Daniel Nordenström Thomas Larsson 
9 Jonas Liljegren

History

2019-05-08 21.36Lagd 1
2019-05-08 21.43Lagd 2
2019-05-09 08.18Lagd 3
2019-05-10 16.29Lagd 2
2019-05-10 16.29Lagd 3
2019-05-11 13.39Lagd 4
2019-05-11 21.45Lagd 6
2019-05-11 21.47Lagd 4
2019-05-11 21.48Lagd 5
2019-05-11 21.48Lagd 4
2019-05-11 21.48Lagd 5
2019-05-11 21.48Lagd 4
2019-05-11 21.49Lagd 2
2019-05-11 21.50Lagd 4
2019-05-11 22.17Lagd 6
2019-05-11 23.12Lagd 3
2019-05-11 23.14Lagd 2
2019-05-11 23.39Lagd 3
2019-05-14 16.36Lagd 2
2019-05-14 19.36Lagd 3
2019-05-14 19.55Lagd 2
2019-05-15 20.57Lagd 4
2019-05-18 21.36Lagd 3
2019-05-20 10.07Lagd 4
2019-05-22 06.08Lagd 3

π