Magnus Gustavsson

Den här omröstningen avslutades 2019-05-22 21.28.
Omröstning Omval av styrelse
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Magnus Gustavsson
2019-05-08 21.58
Röstberättigade271
Röster 25 (9.2%)
Direkta röster 21 (7.7%)
Plats 6 since 2019-05-22 06.08
First place 0 (0.0%)
Promoting 5 (1.8%)
Neutral 20 (7.4%)
Demoting 0 (0.0%)
Avslutning Jan Isefalk

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Mikael Nordfors Magnus Gustavsson nils.sjoqvist 
2 Thomas Larsson
3 Emilio Müller
3 Max Björk
4 Mikael Nordfors
5 Axel Tingman
6 Magnus Gustavsson
7 Joakim Gustafsson
8 Daniel Nordenström Thomas Larsson 
9 Jonas Liljegren

History

2019-05-08 21.58Lagd 3
2019-05-08 22.05Lagd 2
2019-05-10 16.29Lagd 3
2019-05-10 16.29Lagd 2
2019-05-11 13.39Lagd 3
2019-05-11 21.45Lagd 5
2019-05-11 21.47Lagd 3
2019-05-11 21.48Lagd 4
2019-05-11 21.48Lagd 3
2019-05-11 21.48Lagd 4
2019-05-11 21.48Lagd 3
2019-05-11 21.49Lagd 5
2019-05-11 21.50Lagd 3
2019-05-11 22.17Lagd 5
2019-05-13 13.51Lagd 6
2019-05-14 16.36Lagd 5
2019-05-14 19.36Lagd 6
2019-05-14 19.55Lagd 5
2019-05-15 20.57Lagd 6
2019-05-18 09.27Lagd 5
2019-05-18 21.36Lagd 6
2019-05-20 10.07Lagd 7
2019-05-22 06.07Lagd 5
2019-05-22 06.08Lagd 6

π