Joakim Gustafsson

Den här omröstningen avslutades 2019-05-22 21.28.
Omröstning Omval av styrelse
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Thomas Larsson
2019-05-11 11.32
Röstberättigade296
Röster 23 (7.8%)
Direkta röster 19 (6.4%)
Plats 7 since 2019-05-22 06.08
First place 0 (0.0%)
Promoting 5 (1.7%)
Neutral 18 (6.1%)
Demoting 0 (0.0%)
Avslutning Jan Isefalk

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Mikael Nordfors Magnus Gustavsson nils.sjoqvist 
2 Thomas Larsson
3 Emilio Müller
3 Max Björk
4 Mikael Nordfors
5 Axel Tingman
6 Magnus Gustavsson
7 Joakim Gustafsson
8 Daniel Nordenström Thomas Larsson 
9 Jonas Liljegren

History

2019-05-11 11.32Lagd 4
2019-05-11 12.15Lagd 6
2019-05-11 21.21Lagd 8
2019-05-11 21.45Lagd 7
2019-05-11 21.48Lagd 6
2019-05-11 21.48Lagd 7
2019-05-11 21.48Lagd 6
2019-05-11 21.48Lagd 7
2019-05-11 21.49Lagd 8
2019-05-11 21.49Lagd 6
2019-05-11 21.50Lagd 8
2019-05-11 23.12Lagd 7
2019-05-11 23.18Lagd 6
2019-05-11 23.39Lagd 7
2019-05-14 16.36Lagd 6
2019-05-14 19.36Lagd 7
2019-05-14 19.55Lagd 6
2019-05-15 20.57Lagd 7
2019-05-15 21.05Lagd 8
2019-05-16 07.52Lagd 7
2019-05-16 08.05Lagd 8
2019-05-16 08.06Lagd 7
2019-05-18 09.27Lagd 9
2019-05-18 21.36Lagd 7
2019-05-20 10.07Lagd 8
2019-05-22 06.08Lagd 7

π