Axel Tingman

Den här omröstningen avslutades 2019-05-22 21.28.
Omröstning Omval av styrelse
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Thomas Larsson
2019-05-11 11.39
Röstberättigade297
Röster 23 (7.7%)
Direkta röster 19 (6.4%)
Plats 5 since 2019-05-22 06.08
First place 0 (0.0%)
Promoting 6 (2.0%)
Neutral 17 (5.7%)
Demoting 0 (0.0%)
Avslutning Jan Isefalk

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Magnus Gustavsson Mikael Nordfors nils.sjoqvist 
2 Thomas Larsson
3 Emilio Müller
3 Max Björk
4 Mikael Nordfors
5 Axel Tingman
6 Magnus Gustavsson
7 Joakim Gustafsson
8 Daniel Nordenström Thomas Larsson 
9 Jonas Liljegren

History

2019-05-11 11.39Lagd 4
2019-05-11 12.15Lagd 5
2019-05-11 21.45Lagd 6
2019-05-11 21.45Lagd 4
2019-05-11 21.47Lagd 6
2019-05-11 21.48Lagd 3
2019-05-11 21.48Lagd 6
2019-05-11 21.48Lagd 3
2019-05-11 21.48Lagd 6
2019-05-11 21.49Lagd 4
2019-05-11 21.50Lagd 6
2019-05-11 22.17Lagd 4
2019-05-13 13.51Lagd 5
2019-05-14 16.36Lagd 4
2019-05-14 19.36Lagd 5
2019-05-14 19.55Lagd 4
2019-05-15 20.57Lagd 5
2019-05-18 09.27Lagd 7
2019-05-18 21.36Lagd 5
2019-05-20 10.07Lagd 6
2019-05-22 06.07Lagd 7
2019-05-22 06.08Lagd 5

π