Jan Isefalk

Den här omröstningen avslutades 2019-05-22 21.28.
Omröstning Omval av styrelse
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Thomas Larsson
2019-05-11 11.49
Röstberättigade271
Röster 23 (8.5%)
Direkta röster 19 (7.0%)
Plats 1 since 2019-05-16 07.51
First place 9 (3.3%)
Promoting 13 (4.8%)
Neutral 10 (3.7%)
Demoting 0 (0.0%)
Avslutning Jan Isefalk

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Mikael Nordfors Magnus Gustavsson nils.sjoqvist 
2 Thomas Larsson
3 Emilio Müller
3 Max Björk
4 Mikael Nordfors
5 Axel Tingman
6 Magnus Gustavsson
7 Joakim Gustafsson
8 Daniel Nordenström Thomas Larsson 
9 Jonas Liljegren

History

2019-05-11 11.49Lagd 4
2019-05-11 13.39Lagd 2
2019-05-14 16.36Lagd 1
2019-05-14 19.36Lagd 2
2019-05-16 07.51Lagd 1

π