Jonas Liljegren

Den här omröstningen avslutades 2019-05-22 21.28.
Omröstning Omval av styrelse
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Thomas Larsson
2019-05-11 13.08
Röstberättigade292
Röster 21 (7.2%)
Direkta röster 17 (5.8%)
Plats 9 since 2019-05-22 18.34
First place 0 (0.0%)
Promoting 3 (1.0%)
Neutral 18 (6.2%)
Demoting 0 (0.0%)
Avslutning Jan Isefalk

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Magnus Gustavsson Mikael Nordfors nils.sjoqvist 
2 Thomas Larsson
3 Emilio Müller
3 Max Björk
4 Mikael Nordfors
5 Axel Tingman
6 Magnus Gustavsson
7 Joakim Gustafsson
8 Daniel Nordenström Thomas Larsson 
9 Jonas Liljegren

History

2019-05-11 13.08Lagd 6
2019-05-11 21.21Lagd 7
2019-05-11 21.45Lagd 8
2019-05-11 21.49Lagd 7
2019-05-11 21.49Lagd 6
2019-05-11 21.50Lagd 7
2019-05-11 23.12Lagd 6
2019-05-11 23.39Lagd 7
2019-05-14 16.36Lagd 6
2019-05-14 19.36Lagd 7
2019-05-14 19.55Lagd 6
2019-05-15 20.57Lagd 7
2019-05-18 09.27Lagd 8
2019-05-18 21.36Lagd 6
2019-05-20 10.07Lagd 7
2019-05-22 06.07Lagd 8
2019-05-22 06.08Lagd 6
2019-05-22 18.34Lagd 9

π