Mikael Nordfors

Den här omröstningen avslutades 2019-05-22 21.28.
Omröstning Omval av styrelse
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Thomas Larsson
2019-05-11 16.13
Röstberättigade292
Röster 19 (6.5%)
Direkta röster 15 (5.1%)
Plats 4 since 2019-05-22 06.08
First place 0 (0.0%)
Promoting 8 (2.7%)
Neutral 10 (3.4%)
Demoting 1 (0.3%)
Avslutning Jan Isefalk

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Magnus Gustavsson Mikael Nordfors nils.sjoqvist 
2 Thomas Larsson
3 Emilio Müller
3 Max Björk
4 Mikael Nordfors
5 Axel Tingman
6 Magnus Gustavsson
7 Joakim Gustafsson
8 Daniel Nordenström Thomas Larsson 
9 Jonas Liljegren

History

2019-05-11 16.13Lagd 6
2019-05-11 21.21Lagd 7
2019-05-11 21.21Lagd 6
2019-05-11 21.45Lagd 7
2019-05-11 21.49Lagd 6
2019-05-11 22.17Lagd 7
2019-05-11 23.12Lagd 6
2019-05-13 13.51Lagd 4
2019-05-14 16.36Lagd 3
2019-05-14 19.36Lagd 5
2019-05-15 20.57Lagd 6
2019-05-16 07.52Lagd 5
2019-05-16 08.05Lagd 6
2019-05-16 08.06Lagd 5
2019-05-18 09.27Lagd 6
2019-05-18 21.36Lagd 4
2019-05-20 10.07Lagd 5
2019-05-22 06.07Lagd 6
2019-05-22 06.08Lagd 4

π