Max Björk

Den här omröstningen avslutades 2019-05-22 21.28.
Omröstning Omval av styrelse
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Max Björk
2019-05-11 20.58
Röstberättigade297
Röster 19 (6.4%)
Direkta röster 15 (5.1%)
Plats 3 since 2019-05-22 06.07
First place 3 (1.0%)
Promoting 8 (2.7%)
Neutral 11 (3.7%)
Demoting 0 (0.0%)
Avslutning Jan Isefalk

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Magnus Gustavsson Mikael Nordfors nils.sjoqvist 
2 Thomas Larsson
3 Emilio Müller
3 Max Björk
4 Mikael Nordfors
5 Axel Tingman
6 Magnus Gustavsson
7 Joakim Gustafsson
8 Daniel Nordenström Thomas Larsson 
9 Jonas Liljegren

History

2019-05-11 20.58Lagd 6
2019-05-11 21.21Lagd 5
2019-05-11 21.45Lagd 3
2019-05-11 21.47Lagd 5
2019-05-11 21.48Lagd 6
2019-05-11 21.48Lagd 5
2019-05-11 21.48Lagd 6
2019-05-11 21.48Lagd 5
2019-05-11 21.49Lagd 3
2019-05-11 21.50Lagd 5
2019-05-11 22.17Lagd 3
2019-05-14 16.36Lagd 2
2019-05-14 19.36Lagd 4
2019-05-14 19.55Lagd 3
2019-05-16 07.51Lagd 2
2019-05-22 06.07Lagd 3

π