Status quo

Den här omröstningen avslutades 2019-07-02 21.59.
Omröstning Val av Styrelseledamöter 2:2 2019
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av jesperek
2019-06-18 22.06
Röstberättigade295
Röster 38 (12.9%)
Direkta röster 37 (12.5%)
Plats 7 since 2019-07-02 21.34
First place 1 (0.3%)
Promoting 5 (1.7%)
Neutral 28 (9.5%)
Demoting 5 (1.7%)
Avslutning Daniel Nordenström

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Daniel Nordenström Thomas Larsson nils.sjoqvist 
2 Thomas Larsson Jonas Liljegren 
3 Jesper Ek
4 Max Björk
5 Jonas Liljegren
6 Adam Rosell
6 Charlotte Engström
7 Status quo
8 Mikael Nordfors Magnus Gustavsson Bo Wennström 
8 Emilio Müller
9 Magnus Gustavsson
9 Axel Tingman
10 Thomas Stjernquist

History

2019-06-18 22.06Lagd 1
2019-06-18 22.08Lagd 3
2019-06-18 22.11Lagd 2
2019-06-18 22.30Lagd 4
2019-06-18 22.39Lagd 3
2019-06-18 22.53Lagd 5
2019-06-18 23.17Lagd 3
2019-06-19 00.15Lagd 6
2019-06-19 00.18Lagd 3
2019-06-19 00.20Lagd 4
2019-06-19 06.37Lagd 5
2019-06-19 06.45Lagd 4
2019-06-19 09.52Lagd 5
2019-06-19 10.02Lagd 4
2019-06-19 10.24Lagd 3
2019-06-19 15.28Lagd 4
2019-06-19 17.52Lagd 5
2019-06-20 10.51Lagd 6
2019-06-20 10.54Lagd 7
2019-06-20 10.54Lagd 6
2019-06-20 12.26Lagd 7
2019-06-20 23.43Lagd 6
2019-06-21 00.45Lagd 7
2019-06-21 00.45Lagd 6
2019-06-21 06.37Lagd 8
2019-06-21 06.44Lagd 9
2019-06-23 01.15Lagd 7
2019-06-23 11.17Lagd 8
2019-06-23 11.18Lagd 9
2019-06-24 14.41Lagd 7
2019-06-25 10.47Lagd 6
2019-06-25 10.47Lagd 7
2019-06-25 18.59Lagd 6
2019-06-26 17.41Lagd 5
2019-06-26 21.19Lagd 8
2019-06-26 21.19Lagd 5
2019-06-30 11.27Lagd 9
2019-07-01 20.58Lagd 8
2019-07-01 21.46Lagd 7
2019-07-02 09.54Lagd 8
2019-07-02 09.57Lagd 6
2019-07-02 09.58Lagd 9
2019-07-02 09.59Lagd 6
2019-07-02 10.02Lagd 9
2019-07-02 15.58Lagd 10
2019-07-02 15.59Lagd 9
2019-07-02 19.17Lagd 11
2019-07-02 20.15Lagd 9
2019-07-02 21.28Lagd 8
2019-07-02 21.29Lagd 6
2019-07-02 21.34Lagd 7

π