Magnus Gustavsson

Den här omröstningen avslutades 2019-07-02 21.59.
Omröstning Val av Styrelseledamöter 2:2 2019
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Magnus Gustavsson
2019-06-21 00.45
Röstberättigade284
Röster 18 (6.3%)
Direkta röster 17 (6.0%)
Plats 9 since 2019-07-02 21.34
First place 1 (0.4%)
Promoting 4 (1.4%)
Neutral 7 (2.5%)
Demoting 7 (2.5%)
Avslutning Daniel Nordenström

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Daniel Nordenström Thomas Larsson nils.sjoqvist 
2 Thomas Larsson Jonas Liljegren 
3 Jesper Ek
4 Max Björk
5 Jonas Liljegren
6 Adam Rosell
6 Charlotte Engström
7 Status quo
8 Mikael Nordfors Magnus Gustavsson Bo Wennström 
8 Emilio Müller
9 Magnus Gustavsson
9 Axel Tingman
10 Thomas Stjernquist

History

2019-06-21 00.45Lagd 6
2019-06-21 00.45Lagd 5
2019-06-21 06.37Lagd 7
2019-06-23 01.15Lagd 8
2019-06-23 11.17Lagd 9
2019-06-23 11.18Lagd 10
2019-06-24 14.41Lagd 9
2019-06-24 17.50Lagd 10
2019-06-25 10.47Lagd 9
2019-06-25 16.24Lagd 11
2019-06-25 16.25Lagd 9
2019-06-25 18.59Lagd 8
2019-06-25 20.52Lagd 5
2019-06-26 11.45Lagd 6
2019-06-26 17.41Lagd 5
2019-06-26 21.19Lagd 4
2019-06-26 21.19Lagd 5
2019-06-26 22.59Lagd 9
2019-06-30 11.27Lagd 8
2019-07-01 20.58Lagd 7
2019-07-01 21.46Lagd 6
2019-07-02 09.54Lagd 7
2019-07-02 09.57Lagd 5
2019-07-02 09.58Lagd 8
2019-07-02 09.59Lagd 5
2019-07-02 10.02Lagd 8
2019-07-02 15.58Lagd 9
2019-07-02 15.59Lagd 8
2019-07-02 21.28Lagd 10
2019-07-02 21.29Lagd 8
2019-07-02 21.34Lagd 9

π