Thomas Stjernquist

Den här omröstningen avslutades 2019-07-02 21.59.
Omröstning Val av Styrelseledamöter 2:2 2019
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av jesperek
2019-06-21 06.36
Röstberättigade295
Röster 18 (6.1%)
Direkta röster 17 (5.8%)
Plats 10 since 2019-07-02 21.34
First place 0 (0.0%)
Promoting 1 (0.3%)
Neutral 9 (3.1%)
Demoting 8 (2.7%)
Avslutning Daniel Nordenström

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Daniel Nordenström Thomas Larsson nils.sjoqvist 
2 Thomas Larsson Jonas Liljegren 
3 Jesper Ek
4 Max Björk
5 Jonas Liljegren
6 Adam Rosell
6 Charlotte Engström
7 Status quo
8 Mikael Nordfors Bo Wennström Magnus Gustavsson 
8 Emilio Müller
9 Magnus Gustavsson
9 Axel Tingman
10 Thomas Stjernquist

History

2019-06-21 06.36Lagd 5
2019-06-23 11.17Lagd 6
2019-06-23 11.18Lagd 7
2019-06-24 17.50Lagd 8
2019-06-25 10.47Lagd 7
2019-06-25 16.24Lagd 9
2019-06-25 16.25Lagd 7
2019-06-25 16.26Lagd 10
2019-06-25 18.59Lagd 9
2019-06-25 20.52Lagd 8
2019-06-26 11.45Lagd 9
2019-06-26 18.02Lagd 10
2019-06-26 21.18Lagd 12
2019-06-26 21.19Lagd 13
2019-06-26 21.19Lagd 12
2019-06-26 22.59Lagd 11
2019-06-29 15.26Lagd 12
2019-06-29 15.26Lagd 11
2019-06-30 11.27Lagd 13
2019-07-01 18.29Lagd 11
2019-07-01 20.58Lagd 10
2019-07-01 21.46Lagd 11
2019-07-02 09.54Lagd 10
2019-07-02 09.57Lagd 11
2019-07-02 15.58Lagd 12
2019-07-02 15.59Lagd 11
2019-07-02 19.17Lagd 13
2019-07-02 20.15Lagd 11
2019-07-02 21.29Lagd 9
2019-07-02 21.34Lagd 10

π