Carl Hashmi

Den här omröstningen avslutades 2020-12-23 16.19.
Sitter redan idag som medlemsansvarig samt sköter lite av varje i partiet. Är mer intresserad av att vi får till en fungerande styrelse igen så sätt mig som suppleant om ni tycker att jag är lämplig. Vi behöver fler aktiva så anmäl dig du också!
Omröstning Val av partistyrelse 2021
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Carl Hashmi
2020-12-10 14.32
Röstberättigade311
Röster 20 (6.4%)
Direkta röster 14 (4.5%)
Plats 7 since 2020-12-23 09.40
First place 0 (0.0%)
Promoting 5 (1.6%)
Neutral 14 (4.5%)
Demoting 1 (0.3%)
Avslutning Jan Isefalk

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Thomas Larsson 
2 Thomas Larsson
2 Simon Nilsson | styrelseledamot uDD
3 Kikki Levemark
4 Max Björk
5 Carl Hashmi
6 Ann-Charlotte Johansson
7 Mikael Nordfors Bo Wennström Mikael Nordfors 

History

2020-12-10 14.32Lagd 3
2020-12-11 12.08Lagd 4
2020-12-12 17.41Lagd 3
2020-12-12 17.43Lagd 4
2020-12-13 16.23Lagd 3
2020-12-13 16.53Lagd 4
2020-12-13 19.50Lagd 5
2020-12-13 20.25Lagd 4
2020-12-13 21.21Lagd 5
2020-12-13 21.21Lagd 6
2020-12-13 21.37Lagd 5
2020-12-14 08.43Lagd 6
2020-12-14 19.27Lagd 5
2020-12-14 19.28Lagd 3
2020-12-14 19.28Lagd 5
2020-12-14 19.29Lagd 6
2020-12-14 19.29Lagd 5
2020-12-16 15.34Lagd 3
2020-12-16 20.10Lagd 4
2020-12-16 22.05Lagd 5
2020-12-21 15.29Lagd 6
2020-12-21 15.29Lagd 5
2020-12-21 16.05Lagd 6
2020-12-21 17.37Lagd 5
2020-12-21 20.18Lagd 6
2020-12-22 01.11Lagd 5
2020-12-22 19.56Lagd 4
2020-12-22 23.08Lagd 6
2020-12-22 23.10Lagd 5
2020-12-22 23.12Lagd 4
2020-12-22 23.18Lagd 6
2020-12-23 09.40Lagd 7

π