Jan Isefalk

Den här omröstningen avslutades 2020-12-23 16.19.
Omröstning Val av partistyrelse 2021
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Thomas Larsson
2020-12-13 21.21
Röstberättigade311
Röster 17 (5.5%)
Direkta röster 11 (3.5%)
Plats 1 since 2020-12-21 17.37
First place 8 (2.6%)
Promoting 9 (2.9%)
Neutral 8 (2.6%)
Demoting 0 (0.0%)
Avslutning Jan Isefalk

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Thomas Larsson 
2 Thomas Larsson
2 Simon Nilsson | styrelseledamot uDD
3 Kikki Levemark
4 Max Björk
5 Carl Hashmi
6 Ann-Charlotte Johansson
7 Mikael Nordfors Bo Wennström Mikael Nordfors 

History

2020-12-13 21.21Lagd 5
2020-12-13 21.21Lagd 6
2020-12-13 21.21Lagd 2
2020-12-13 22.01Lagd 1
2020-12-14 19.29Lagd 3
2020-12-14 19.29Lagd 1
2020-12-14 19.30Lagd 3
2020-12-14 19.30Lagd 1
2020-12-21 15.29Lagd 2
2020-12-21 15.29Lagd 1
2020-12-21 16.05Lagd 2
2020-12-21 17.37Lagd 1

π