Kikki Levemark

Den här omröstningen avslutades 2020-12-23 16.19.
Omröstning Val av partistyrelse 2021
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Thomas Larsson
2020-12-16 20.10
Röstberättigade311
Röster 12 (3.9%)
Direkta röster 7 (2.3%)
Plats 4 since 2020-12-22 23.18
First place 0 (0.0%)
Promoting 7 (2.3%)
Neutral 4 (1.3%)
Demoting 1 (0.3%)
Avslutning Jan Isefalk

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Jan Isefalk Thomas Larsson 
2 Thomas Larsson
2 Simon Nilsson | styrelseledamot uDD
3 Kikki Levemark
4 Max Björk
5 Carl Hashmi
6 Ann-Charlotte Johansson
7 Mikael Nordfors Bo Wennström Mikael Nordfors 

History

2020-12-16 20.10Lagd 5
2020-12-16 22.05Lagd 6
2020-12-21 15.29Lagd 8
2020-12-21 15.29Lagd 7
2020-12-21 16.05Lagd 8
2020-12-21 17.37Lagd 7
2020-12-21 20.18Lagd 8
2020-12-22 01.11Lagd 7
2020-12-22 19.56Lagd 6
2020-12-22 23.08Lagd 7
2020-12-22 23.10Lagd 8
2020-12-22 23.10Lagd 6
2020-12-22 23.10Lagd 7
2020-12-22 23.18Lagd 4

π