Ludvig Jansson

Den här omröstningen avslutades 2014-12-25 11.39.
Omröstning Val av två partisekreterare
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Peter Hjorthammar
2014-12-20 11.43
Röstberättigade146
Röster 47 (32.2%)
Direkta röster 42 (28.8%)
Plats 9 since 2014-12-25 09.53
First place 1 (0.7%)
Promoting 2 (1.4%)
Neutral 40 (27.4%)
Demoting 5 (3.4%)
Avslutning Peter Iwanek

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Peter Iwanek Johan Palmaer 
2 Sebastian Näslund
3 Lotte Johansson Magnus Gustavsson 
4 Bo Wennström
5 Thomas Larsson
6 Jennifer Black Thomas Larsson 
7 Markus Blomberg
8 Joakim Sigvald
9 Anders Lönnfält
10 Ludvig Jansson

History

2014-12-20 11.43Lagd 1
2014-12-20 11.45Lagd 3
2014-12-20 11.52Lagd 4
2014-12-20 11.53Lagd 5
2014-12-20 12.01Lagd 4
2014-12-20 12.01Lagd 5
2014-12-20 12.01Lagd 4
2014-12-20 12.03Lagd 5
2014-12-20 12.27Lagd 4
2014-12-20 12.56Lagd 8
2014-12-20 13.06Lagd 7
2014-12-20 14.20Lagd 6
2014-12-20 14.21Lagd 7
2014-12-20 15.38Lagd 8
2014-12-20 16.21Lagd 7
2014-12-21 13.42Lagd 6
2014-12-21 15.24Lagd 7
2014-12-21 22.26Lagd 8
2014-12-22 11.14Lagd 7
2014-12-22 17.27Lagd 6
2014-12-22 17.34Lagd 9
2014-12-22 17.34Lagd 6
2014-12-22 17.35Lagd 9
2014-12-24 14.14Lagd 10
2014-12-25 09.53Lagd 9

π