Jennifer Black

Den här omröstningen avslutades 2014-12-25 11.39.
Omröstning Val av två partisekreterare
Område DD Riks
Typ Alternativ
Skapat av Thomas Larsson
2014-12-21 15.24
Röstberättigade295
Röster 27 (9.2%)
Direkta röster 25 (8.5%)
Plats 5 since 2014-12-25 11.20
First place 4 (1.4%)
Promoting 7 (2.4%)
Neutral 18 (6.1%)
Demoting 2 (0.7%)
Avslutning Peter Iwanek

Resultat

Plats Alternativ Delegatröster
1 Peter Iwanek Johan Palmaer 
2 Sebastian Näslund
3 Lotte Johansson Magnus Gustavsson Bo Wennström 
4 Bo Wennström
5 Thomas Larsson
6 Jennifer Black Thomas Larsson 
7 Markus Blomberg
8 Joakim Sigvald
9 Anders Lönnfält
10 Ludvig Jansson

History

2014-12-21 15.24Lagd 7
2014-12-21 15.24Lagd 6
2014-12-22 11.14Lagd 5
2014-12-22 17.34Lagd 6
2014-12-22 17.34Lagd 5
2014-12-22 17.35Lagd 6
2014-12-25 11.20Lagd 5

π